Tıbbi Kamuflaj

Tıbbi Kamuflaj

      Plastik cerrahi doktorlarının ameliyatlarından birisi, meme rekonstrüksiyonudur. Meme rekonstrüksiyonun de nipple areola kompleksinin yeniden yapılandırılmasında dövme uygulamasından faydalanılmaktadır. Tamer Güleryüz’ün de bu konuyla ilgili dövme çalışmaları devam etmektedir. Bir çok plastik cerrah hastalarının tedavisinin devamında Tamer Güleryüz ile çalışmaktadır. Bu konuyla ilgili 26 Şubat 2010 Hürriyet gazetesi ‘’Göğüs kanseri kadınların yüzünü dövmeyle güldürdü’’ başlıklı haberi de yayınlanmıştır

Saygılarımla,
Tamer Güleryüz    

      Şunu bilin ki bilim, sanat ve sizin işbirliğiniz ile çağımızın bu yaygın hastalığını hep birlikte yenebiliriz. Asla moralinizi bozmayınız, size yeni baştan verilmiş bu yaşama şansının kıymetini biliniz ve asla bir daha hiçbir şeye üzülmeyiniz. Bizler, saygı değer doktorlarımızın bıraktığı yerden göğüs ucuna renk vererek elimizden gelenin en iyisini sizler için uygulamaktayız.

Sağlıklı ve mutlu kalın…


  
Sn Plastik Cerrahi Hekimi,

      Meme rekonstrüksiyonun de nippleareola kompleksinin yeniden yapılandırılmasında, dövme uygulamasından faydalandığınızı biliyoruz.Bu konuda, plastik cerrahlarla çalışıyoruz. Elimizde her hastaya uygun karışım yaparak diğer meme areolası rengini tutturmak için çok sayıda ten rengi su bazlı bitkisel pigment boyalarımız mevcuttur. Flep teknikleri ile oluşturduğunuz meme başının altına ve yanlarına, gölge yapılarak derinlik hissi verilmektedir. Meme başına, süt kanallarını oluşturmak için beyaz ve kırmızı renkler kullanılmaktadır. Areola içinde diğer tarafla benzer sayıda, deri ekleri kabartıları görünümü vermek için gölge efektleri kullanılmaktadır.

Hastalarınızı, ofisimize yollayabilirsiniz yada önceden ayarlamak kaydıyla sizin ofisinizde uygulama yapabiliriz. 


Tamer GÜLERYÜZ   

İletişim

0532 642 75 82          
0216 417 13 73       
e mail :guleryuztattoo@hotmail.com

www.tamerguleryuz.com

www.dovmeliyim.com