Dövme Sildirme
Dövme Sildirme

Beğenilmeyen dövmeyi sildirmek veya düzelttirmek için stüdyomuza çok sayıda müşteri gelmekte. Gelen konuklarımızla karşılıklı yaptığımız yorum ve fikir jimnastiği sonucunda uzun yıllar keyifle taşınabilecek bir dövmede karar kılıyoruz.

Ani kararlarla, geçici bir heves sonucu yasadışı ve sterilizasyondan uzak, merdiven altı çalışan kişilere yaptırılan dövmelerde görülen sildirme talepleriyle maalesef çok sık karşılaşmaktayız.

Tamamen sildirme (kazıma) branş ve doktorlar tarafından kliniklerde lazer kullanılarak yapılmaktadır. Biz ise mevcut beğenilmeyen dövmenin üzerine yıllar boyu keyifle taşınabilecek yepyeni bir çalışma yaparak müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmaktayız. Yaptığımız çalışmanın sonunda eski ve beğenilmeyen dövme yeni yapılan dövmenin altında kaldığı için hiç görünmemekte ve kişiyi artık hiç rahatsız etmeme başarısına ulaşmakta. Bu arada merdiven altı pis ortamda yapılan küçük boyutlu dövmeler ise, müşterinin isteği doğrultusunda ten rengi boyalarla çalışılarak gözle görülmeyecek ve fark edilmeyecek kadar yok edilebilmekte. (Dövme Kapatma, Ten rengi ile dövme kapatma, dövme silme, ten rengi dövme boyası ile dövme kapatma çalışması, ten rengi dövme silme işlemleri). Her iki seçimde de artık vücudunuzda taşımak istemediğiniz kötü dövmeden veya ayrıldığınız eşinizin veya sevgilinizin adının baş harflerinin yazılı olduğu dövmeden kurtulmak mümkün…

Sizin Mutluluğunuz İçin En Kolay Çözüm…

Tamer Güleryüz