Tıbbi Kamuflaj

      1999 dan beri Bostancı’da  aynı yerde faaliyet gösterdiğimiz dövme stüdyomuzda medikal dövmeye uzun yıllar önce plastik cerrah Dr. Barış Çakır’ın önerisi ile başladım. Öncelikle yanık izleri, cilt lekeleri, güneş lekeleri, doğum izleri, vitiligo, kesik izleri, saç simülasyonu, saç ve  kaş arasındaki boşluklar ve yarıkların kamuflesi ile başlayıp daha sonrasında medikal kamuflajı daha ileri tekniklerle taşıyarak  meme kanseri sonrası  kaybedilen meme başının dövmesini yapmaya kadar getirdik. Kısa zaman içerisinde sterilizasyona verdiğimiz önem ve yaptığımız işlerin beğenilmesi sonucu doktorların tavsiyesi ile tercih edilen bir dövme stüdyosu olduk. Başta bize medikal estetik konusunda destek olan plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi Dr. Barış Çakır olmak üzere siz değerli doktorlarımıza da buradan teşekkürü bir borç bilirim.

Tıbbi Kamuflaj

      Plastik cerrahi doktorlarının ameliyatlarından birisi, meme rekonstrüksiyonudur. Meme rekonstrüksiyonun de nipple areola kompleksinin yeniden yapılandırılmasında dövme uygulamasından faydalanılmaktadır. Tamer Güleryüz’ün de bu konuyla ilgili dövme çalışmaları devam etmektedir. Bir çok plastik cerrah hastalarının tedavisinin devamında Tamer Güleryüz ile çalışmaktadır. Bu konuyla ilgili 26 Şubat 2010 Hürriyet gazetesi ‘’Göğüs kanseri kadınların yüzünü dövmeyle güldürdü’’ başlıklı haberi de yayınlanmıştır

Saygılarımla,
Tamer Güleryüz    

      Şunu bilin ki bilim, sanat ve sizin işbirliğiniz ile çağımızın bu yaygın hastalığını hep birlikte yenebiliriz. Asla moralinizi bozmayınız, size yeni baştan verilmiş bu yaşama şansının kıymetini biliniz ve asla bir daha hiçbir şeye üzülmeyiniz. Bizler, saygı değer doktorlarımızın bıraktığı yerden göğüs ucuna renk vererek elimizden gelenin en iyisini sizler için uygulamaktayız.

Sağlıklı ve mutlu kalın…


  
Sn Plastik Cerrahi Hekimi,

      Meme rekonstrüksiyonun de nippleareola kompleksinin yeniden yapılandırılmasında, dövme uygulamasından faydalandığınızı biliyoruz.Bu konuda, plastik cerrahlarla çalışıyoruz. Elimizde her hastaya uygun karışım yaparak diğer meme areolası rengini tutturmak için çok sayıda ten rengi su bazlı bitkisel pigment boyalarımız mevcuttur. Flep teknikleri ile oluşturduğunuz meme başının altına ve yanlarına, gölge yapılarak derinlik hissi verilmektedir. Meme başına, süt kanallarını oluşturmak için beyaz ve kırmızı renkler kullanılmaktadır. Areola içinde diğer tarafla benzer sayıda, deri ekleri kabartıları görünümü vermek için gölge efektleri kullanılmaktadır.

Hastalarınızı, ofisimize yollayabilirsiniz yada önceden ayarlamak kaydıyla sizin ofisinizde uygulama yapabiliriz. 

Tamer GÜLERYÜZ   

İletişim:
WhatsApp: 0546 787 71 38

                   0532 642 75 82          

                   0216 417 13 73       

e-mail :guleryuztattoo@hotmail.com

www.tamerguleryuz.com

www.dovmeliyim.com