Gizlilik Sözleşmesi

Sözleşme Örneği

18 YAŞIN ÜZERİNDEYİM. EPİLEPSİ, HEMOFİLİ VEYA BİR KALP RAHATSIZLIĞIM YOKTUR. SON BİR (1) YIL İÇERİSİNDE SARILIK GEÇİRMEDİM. ALKOL VE UYUŞTURUCU MADDELERİN ETKİSİ ALTINDA DEĞİLİM. ŞU ANDA BİR DÖVME VEYA PIERCING SAHİBİ OLMA KARARIMIN DOLAYLI VEYA DOLAYSIZ BİR SONUCU OLARAK SAĞLIĞIMI ETKİLEYECEK FİZİKİ, AKLİ, TIBBİ BİR ENGEL VEYA RAHATSIZLIĞIM YOKTUR. YAPTIRDIĞIM DÖVMENİN YADA PIERCINGİN İYİLEŞMESİ SIRASINDA BAKIMI İLE İLGİLİ ÖNERİLERİNİZİ DİNLEYECEĞİMİ VE UYGULAYACAĞIMI KABUL EDİYORUM. BENİM ÖZENSİZLİĞİM SONUCU, DÖVMENİN ÜZERİNDE YAPILACAK EK BİR ÇALIŞMANIN MASRAFLARININ BENİM TARAFIMDAN KARŞILANACAĞINI KABUL EDİYORUM. TENİMİN RENGİ KOYU İSE, RENKLERİN AÇIK TEN ÜZERİNDEKİ KADAR PARLAK GÖRÜNMEYECEĞİNİ BİLİYORUM. ŞU ANDA TAMER GÜLERYÜZ VE ÇALIŞANLARI TARAFINDAN YAPILACAK OLAN BİR DÖVMEYE VEYA PIERCINGE SAHİP OLMA KARARIMDAN DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ SONUCA AİT SORUMLULUĞU KENDİM ÜSTLENİYORUM VE TAMER GÜLERYÜZ VE ÇALIŞANLARINI BÜTÜN SORUMLULUKLARDAN BAĞIŞIK TUTUYORUM. DÖVME YADA PIERCING UYGULAMASINI YAPAN KİŞİNİN İHMALİNDEN DOLAYI OLSUN YADA OLMASIN ŞU ANDA BİR DÖVME YADA PIERCING SAHİBİ OLMA KARARIMDAN DOĞABİLECEK, BENİM YADA BİR BAŞKA KİŞİNİN YARALANMASI YADA ÖLÜMÜ, MALA VEYA MÜLKE GELEBİLECEK HASARLARDAN ÖTÜRÜ BİR HAK TALEP ETMEYECEĞİMİ VE MAHKEME NEZDİNDE BİR DAVA AÇMAYACAĞIMI TAAHHÜT EDERİM. HANGİ NEDENLE OLURSA OLSUN BU DÖVME STÜDYOSUNUN ÇALIŞANLARI TARAFINDAN İSTENDİĞİ ANDA BURAYI TERKETMEYİ KABUL EDİYORUM. YAPTIRMIŞ OLDUĞUM DÖVME VE PIERCING UYGULAMALARININ REKLAM VE TANITIM AMAÇLI PAYLAŞIMINA İZİN VERİYORUM. DÖVMEMİ YAPTIRDIĞIM SÜRE İÇİNDE YANIMDA EN AZ BİR (1) ARKADAŞIMIN BULUNMASINI KABUL EDİYORUM. AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİN GERÇEK VE DOĞRU OLDUĞUNU TEMİN EDİYORUM.

YUKARIDAKİ PARAGRAFLARIN HEPSİNİ OKUDUM VE ANLADIM.

Dövme sahibi, bu sözleşmeyle dövmesi yapılan bölgenin Tamer Güleryüz'e ait katalog, kitap ya da resmi internet sitesinde gösterimini kabul etmiş sayılır.

İlave Şartnamesi,  

Alyans yazı türlerinde makul ve mantıklı fontlarla yüzük parmağına sığacak boyutlarda dövme işlemi uygulanır veya yazı, önerilen başka bir yere yazılır. Verilen fiyatlar 14 ile 26 font ararası geçerlidir bazı yapımı detaylı yazı tiplerinde farklı fiyat ve boyut sunulur ve pazarlığa tabidir, pazarlık yüz yüze ve alternatif sunumlarla uzlaşmaya varıldıktan sonra uygulama yapılır…

Randevu Şartnamesi,

Sipariş verildiği tarihten itibaren bir hafta içerisinde iletişim numaralarımızdan görüşerek randevu talebinde bulunmanız gereklidir Aksi takdirde oluşabilecek karışıklıklardan ve sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Sitemizden online satış ve taksitli alış-veriş yapılamamaktadır. Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlarımıza KDV dahildir.