Dövme Oyunu
Oyun Yalnızca Chrome ve Internet Explorer Desteklidir Ayrıca Tarayıcınızda İzin Vermeniz Gerekmektedir!

İyi Eğlenceler''Tattoo'' dövmeci oyunu oldukça zevkli ve gerçek kriterlere yakın bir oyun. Hikayesi de eğlenceli finansman firması Forex'ten kovulup boşta kalan biri çaresizlikle kolay ve çabuk finans bulmak için ilk bulduğu işe girer. Burası bir '' Tattoo '' dövme stüdyosudur. Bu dövme oyununda oyuncu el becerisi ile basit dövmeler yaparak ustanın gözüne girip, müşterinin de beğenisini kazanıp para kazanmaya çalışıyor.
Dövme oyunu mouse kullanılarak oynanıyor. Tavsiye ederim Oyun Skor'un hazırladığı bu oyun her yaş için oynanabilecek kadar keyifli. Mouse ile dövme oyununda yaralanma veya kötü dövmelere sahip olmak gibi bir endişe yok.
       Gelelim sakıncalı gerçek dövme oyununa; Stüdyomuzun telefonu bazen dövme konusunda yeterli bilgisi olmadan ve sesinden ve kaçamak konuşmalarından anladığımız üzere oldukça genç kişiler tarafından, tek dövme iğnesi satıyor musunuz? veya az bir şey boya alabilir miyiz? sorusu ile bizi karşılaştırıyor. Satmıyoruz diyip hemen telefonu kapatmak yerine bu arkadaşlarımızı bilgilendirmek ve amatör dövmelerin steril koşularda yapılmaması halinde yaşayabilecekleri sorunları anlatıp kendilerine tavsiyeler bulunmaktayız.
       Bu işi meslek olarak öğrenip yapmak isteyenlerin tescilli resmi ustalık belgesi olan usta dövme sanatçıları yanında çalışıp, işin inceliklerini öğrenip, kalfalık veya ustalık belgelerini aldıktan sonra insanların ömür boyu üzerinde taşıyacakları desenleri özenle ve en iyi şekilde yapmaları için size yardım ve yol göstermek için her zaman kapımız açıktır, bekleriz...
    Dövme oyunu benim bile ara sıra zevkle oynadığım bir oyun tavsiye ederim, tabii mouse ile sağlıcakla ve mutlu kalın…
Saygılarımla Tamer Güleryüz…