Meme rekonstrüksiyonunun de nipple areola kompleksinin yeniden yapılandırılmasında dövme uygulaması
Meme Rekonstrüksiyonunun de Nipple Areola Kompleksinin Yeniden Yapılandırılmasında Dövme Uygulaması

Plastik cerrahi doktorlarının ameliyatlarından birisi, meme rekonstrüksiyonudur. Meme rekonstrüksiyonun de nipple areola kompleksinin yeniden yapılandırılmasında dövme uygulamasından faydalanılmaktadır. Memenin ucu yoksa dövme tekniği ile meme ucu görsel olarak ortaya çıkarılabilinir. Göğüs ucu nasıl olmalı ? Göğüs ucu ne renk olmalı ? gibi konular kişiye özel olarak incelenmektedir. Göğüs ucu olmayanlara veya göğüs ucunu büyütmek renklendirmek isteyenlere dövme ile yardımcı olunabilinir. Tamer Güleryüz’ün de bu konuyla ilgili dövme çalışmaları devam etmektedir. Bir çok plastik cerrah hastalarının tedavisinin devamında Tamer Güleryüz ile çalışmaktadır. Bu konuyla ilgili 26 Şubat 2010 Hürriyet gazetesi ‘’Göğüs kanseri kadınların yüzünü dövmeyle güldürdü’’ başlıklı haberi de yayınlanmıştır.
  
  
Şunu bilin ki bilim, sanat ve sizin işbirliğiniz ile çağımızın bu yaygın hastalığını hep birlikte yenebiliriz. Asla moralinizi bozmayınız, size yeni baştan verilmiş bu yaşama şansının kıymetini biliniz ve asla bir daha hiçbir şeye  üzülmeyiniz. Bizler, saygı değer doktorlarımızın bıraktığı yerden göğüs ucuna renk vererek elimizden gelenin en iyisini sizler için uygulamaktayız.
Saygılarımla,
Tamer Güleryüz

KANSERİ YENEN KADINA YENİ MEME UCU

Tıbbi pigmentasyon yöntemiyle yapılıyor. Teknik olarak dövme ile aynı ve çok uzun süreler yenileme gerektirmeden güvenle kullanılıyor. Doktor tavsiyesi ve kontrolünde yapılan bu yöntem oldukça güvenli. En önemlisi ise %100 Hijyen standardı.

GÖĞÜS PROTEZİ VEYA CİNSİYET DEĞİŞTİRME SONRASI MEME UCU DÖVMESİ

Cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra yapılan meme ucu dövmesi gerçeğine yakın görsellik sağlamaktadır. Silikon takviyesinden sonra genişleyen ve gerilen deri meme ucunun renginin açılmasına neden olabilir. Meme ucuna yapılan dövme ile gerçeğine yakın bir şekile getirilebilinir. 

Meme ucu areolası hareket eden, hareket ettikçe de renkleri değişkenlik gösteren bir bölgedir. Göğüs ucu ve areolası küçülmesi durumunda koyulaşan renkler, büyümesi durumunda açılacaktır. Meme ucundaki en iyi ortalama doğal rengi bulmak, küçük ayrıntılarla, gölge ve renklerle gerçekliğe yaklaşmak görsel beceri ister. Biz sizler için mümkün olan en iyiye ulaşmaya çalışıyoruz.

Randevu için : 0532 642 75 82 - Tamer Güleryüz / E- Mail : guleryuztattoo@hotmail.com


Sağlıklı ve mutlu kalın…